ČESKÁ ASOCIACE SILOVÉHO PŘETAHOVÁNÍ

OTEVŘENÁ

MISTROVSTVÍ

KRAJSKÉ

POHÁRY

MEZINÁRODNÍ

SOUTĚŽE

28.2. Otevřené mistrovství Západních Čech,

         Rokycany

 

Ženy bez rozdílů vah:

1. Martina Přibáňová (109), Strašice

2. Agnieszka Korycka (80), PL / Ilza

3. Barbora Pokorová (57), Praha


Muži do 85kg:

1. Milan Kratochvíl (78), Cheznovice

2. Jiří Přibáň (80), Strašice

3. Dominik Říha (83), Strašice

4. Eduard Hubl (80), Strašice

5. Jaroslav Mašek (74), Strašice


Muži do 105kg:

1. Mykhaylo Krasilynets (105), Praha

2. Daniel Bachan (102), Praha

3. Miroslav Král (104), Praha

4. Daniel Matouš (94), Holoubkov


Muži bez rozdílů vah OPEN:

1. Mykhaylo Krasilynets (105), Praha

2. František Maier (103), Staňkov

3. Miroslav Král (104), Praha

4. Milan Kratochvíl (78), Cheznovice

5. - 6. Daniel Bachan (102), Praha

5. - 6. Rostislav Bek (115), Staňkov

7. Lukáš Holub (113), Litohlavy

8. Rudolf Stehlík (106), Plzeň

9. - 10. Eduard Hubl (80), Strašice

9. – 10. Ondra Trykar (101), Strašice

 

24.4. Otevřené mistrovství Severní Moravy,

         Třinec

 

15.5. Otevřené mistrovství Jižních Čech,

         České Budějovice

 

21.5. Otevřené mistrovství Středních Čech,

         Čáslav

 

Muži bez rozdílů vah

1. Mykhaylo Krasilynets – Praha

2. Rostislav Bek - Staňkov
3. Miroslav Král - Praha
4. Zdeněk Vávra - Čáslav
5. Daniel Bachan - Praha

 

Muži do 105kg

1. Mykhaylo Krasilynets - Praha
2. Miroslav Král - Praha
3. Aleš Šanda - Čáslav
4. Daniel Bachan - Praha
5. Petr Pokorný - Čáslav
6. Pavel Havránek - Čáslav

 

Muži do 85kg

1. Jiří Přibáň - Strašice
2. Jiří Anděl - Strašice
3. Milan Kratochvíl - Cheznovice

 

Ženy bez rozdílů vah

1. Martina Přibáňová - Strašice
2. Martina Koucká - Beroun
3. Táňa Krasilynets - Praha
4. Barbora Pokorová - Praha

 

29.5. Otevřené mistrovství Severních Čech,

         Most

 

12.6. Otevřené mistrovství Východních Čech,

         Nová Paka

 

17.7. Otevřené mistrovství Jižní Moravy, Brno

 

27.3. 1.kolo Pražského poháru, Praha

 

Ženy bez rozdílu vah: *

1. Klaudia Wieczorek (77) - Biskupice (PL)

2. Martina Přibáňová (111) - Fitcentrum Strašice

3. Jana Součková (67) - Fitness Staňkov

4. Barbora Pokorová (56) - Bušírna Gym Praha

* sloučeny dvě kategorie, kvůli neobsazení minimálně třemi závodnicemi v kat. do 60kg

 

Muži do 85kg

1. Lukasz Wieczorek (85) - Biskupice (PL) 2. Jiří Přibáň (80) - Fitcentrum Strašice

3. Jiří Kuthan (82) - Fitness Staňkov

4. Jiří Anděl (70) - Fitcentrum Strašice

5. Karol Wieczorek (78) - Biskupice (PL)

6. Jaroslav Mašek (74) - Fitcentrum Strašice 7. Jan Herian (84) – neregistrován, Praha

 

Muži nad 85kg *

1. Mykhaylo Krasilynets (105) - Fitness Fantom Praha

2. Miroslav Král (102) - Jonas Gym Praha

3. Rostislav Bek (117) - Fitness Staňkov

4. František Maier (104) - Fitness Staňkov

5. Daniel Bachan (102) - Fitness Fantom Praha

6. Martin Fišer (95) - Fitness Staňkov

7. Kristián Tichý (87) - Fitness Staňkov

8. Ondra Trykar (99) - Fitcentrum Strašice

* pouze jeden závodník v kategorii nad 105kg, byla zrušena kat. do 105kg a sloučeno v kat. nad 85kg

 

26.6. 2.kolo Pražského poháru, Praha

 

Ženy do 65kg

1. Martina Koucká (60) - neregistrována, Beroun

2. Paulina Drobek (60) - Pawlovice (PL)

3. Barbora Pokorová (55) - Bušírna Gym Praha

 

Ženy nad 65kg

1. Martina Přibáňová (108) - Fitcentrum Strašice

2. Natalia Cieslar (86) - Goleszow (PL)

 

Muži do 85kg

1. Jiří Přibáň (79) - Fitcentrum Strašice

2. Milan Kratochvíl (73) - Fitcentrum Strašice

3. Jiří Anděl (72) - Fitcentrum Strašice

 

Muži do 105kg

1. Mykhaylo Krasilynets (104) - Fitness Fantom Praha

2. Szymon Niemiec (104) - Cieszyn (PL)

3. Miroslav Král (102) - Fitness Ronnie Vršovická

4. František Maier (101) - Fitness Staňkov

5. Daniel Bachan (103) - Fitness Fantom Praha

 

Muži bez rozdílů vah

1. Szymon Niemiec (104kg) - Cieszyn (PL)

2. Rostislav Bek (116) - Fitness  Staňkov

3. Miroslav Král (102) - Fitness Ronnie Vršovice

4. Daniel Bachan (103) - Fitness Fantom Praha

5. František Maier (101) - Fitness Staňkov

 

18.12. Otevřené mistrovství České republiky,

           Praha

 

ŽENY / BEZ ROZDÍLU VAH

(došlo ke sloučení kategorie do 65 kg a nad 65 kg, protože měly po dvou závodnicích)

1. Natalia Cieslar - Golezsow ( Polsko )

2. Martina Přibáňová - Strašice

3. Jana Součková - Staňkov

4. Barbora Pokorová - Praha

 

MUŽI / KATEGORIE DO 80 KG

1. Milan Kratochvíl - Strašice

2. Lukáš Vlk - Prachatice

3. Jiří Anděl - Strašice

4. Jiří Ron - Jablonec nad Nisou

 

MUŽI / KATEGORIE DO 90 KG

1. Szymon Niemiec - Dziegielow ( Polsko )

2. Marek Machulda - Praha

3. Jan Václav - Cheb

 

MUŽI / KATEGORIE DO 105 KG

1. Miroslav Král - Praha

2. Daniel Bachan - Praha

3. Martin Čížek – Kladno

4. Ladislav Vlk – Prachatice

 

MUŽI / KATEGORIE NAD 105 KG

1. Michal Krasilynets - Praha

2. Rostislav Bek - Staňkov

3. Václav Vaculovič - Hluk

4. Dušan Tesařík - Hluk

5. Jan Bachmann - Jablonec nad Nisou

 

8.5. AUSTRIAN and EUROPEAN CUP 2016

Purgstall an der Erlauf

 

Ženy bez rozdílů vah (open):

1. Martina Přibáňová (111kg) - CZ

2. Barbora Pokorová (56kg) - CZ

 

Muži bez rozdílů vah (open):

1. Christoph Neumann (136kg) - AT

2. Mykhaylo Krasilynets (102kg) - CZ

3. Miroslav Král (99kg) - CZ

4. Klaus Steinbock (109kg) - AT

5. Daniel Bachan (101kg) - CZ

6. Michael Krautler (84kg) - AT

7.- 8. Jiří Přibáň (84kg) - CZ

7.- 8. Jiří Anděl (71kg) - CZ

 

25.8. JIP Dragon Cup v silovém přetahování,

         Praha

22.10. 2.ročník Grand Prix PEPA, Opava

 

Ženy do 65kg

1. Martina Koucká, Beroun

2. Žaneta Sádková, Chrudim

3. Tereza Brázdilová, Olomouc

 

Ženy nad 65kg

1. Martina Přibáňová, Strašice

2. Natalia Cieslar, Goleszow (POL)

3. Ivana Kotoučková, Brno

 

Muži do 90kg

1. Ivan Mochernyuk, Kolomya (UKR)

2. Jan Václav, Cheb

3. Jiří Přibáň, Strašice

4. Radek Studený, Praha

 

Muži bez rozdílu vah

1. Szymon Niemiec, Dzigielow (POL)

2. Miroslav Král, Praha

3. Václav Vaculovič, Hluk

4. Dušan Tesařik, Hluk

 

KONTINENTÁLNÍ

MISTROVSKÉ

ZÁVODY

21.7. Mistrovství Evropy, muži a ženy ve váhových kategoriích - Batumi, Gruzie

 

MUŽI

-60 kg

1st place - Udin Evgeny, Russia

2nd place - Shahlar Arif, Azerbaijan

3rd place – Cherkashin Sergei, Russia

3rd place – Adamadze Valery, Georgia

 

-70 kg

1st place – Kovalik Mikhail, Russia

2nd place – Martirosyan Karen, Armenia

3rd place – Orlov Artur, Russia

3rd place - Hovhannes Hovhannisyan, Armenia

 

-80 kg

1st place - Gotovtsev Semen, Russia

2nd place - Atakov Semen, Russia

3rd place – Agayev Sultan, Azerbaijan

3rd place - Oniani Bethke, Georgia

 

-90 kg

1st place - Baishev Egor, Russia

2nd place - Pikonin Evgeny, Russia

3rd place – Urushadze Georgy, Georgia

3rd place - Zhamkochian Serop Armenia

 

-105 kg

1st place – Alexeev Vasily, Russia

2nd place – Zakharov Ivan, Russia

3rd place – Krasilinets Mikhailo, Czech Republic

3rd place – Hugoyan Artem - Armenia

 

-125 kg

1st place - Baishev Anatoly, Russia

2nd place – Gogolev Mikhail, Russia

3rd place – Yeghiazaryan David, Armenia

3rd place – Kvikviliani Gennady, Georgia

 

+125 kg

1st place – Kazhaya Zviad, Georgia

2nd place – Markin Andrei, Russia

3rd place - Frolkin Sergey, Russian

3rd place - Abrutis Antanas Lithuania

 

ŽENY

 

-55 kg

1st place - Osipova Sardana, Russia

2nd place - Polchenko Alina, Ukraine

3rd place - Inga Chakvetadze, Georgia

3rd place - Oleksandra Shvets, Ukraine

 

-65 kg

1st place - Sevryuk Irina, Russia

2nd place - Belolyubskaya Ekaterina, Russia

3rd place - Claudia Wieczorek Poland

3rd place - Zakusilova Alla, Ukraine

 

-75 kg

1st place - Sukach Olga, Ukraine

2nd place - Talarchik Magdalene, Poland

3rd place - Yana Zakharova, Russia

3rd place - Kereselidze Tea, Georgia

 

-85 kg

1st place - Kochesokova Christina, Russia

2nd place - Ollesch Martin, Germany

3rd place - Uarova Akulina, Russia

3rd place - Koritskii Agnieszka, Poland

 

+85 kg

 1st place - Svetlana Tikhonova

 

STANOVY CMWA

INFORMACE KE STAŽENÍ

graph.fa 2015-17. All Rights Reserved.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

DISCIPLINÁRNÍ POŘÁDEK

MEZINÁRODNÍ PRAVIDLA IMWF

PODMÍNKY ZAŘAZENÍ DO REPREZENTACE

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ SERVIS

PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY ZE SOUTĚŽÍ

ČLENSTVÍ V CMWA